hadise nin hobileri

hadisenin hobileri, hadise nin hobileri

hadise nin hobileri

Tüm boş zamanlarında müzikle ilgilenen Hadisesmilev, hadise nin hobileri genellikle söz yazıyorsmilev, hadise nin hobileri müzik besteliyorsmilev, hadise nin hobileri stüdyo kayıtları ve konserler arasında koşturuyor. Bunların yanında spor yapmayısmilev, hadise nin hobileri arkadaşlarıyla takılmayı ve iki kız kardeşismilev, hadise nin hobileri erkek kardeşi ve annesiyle zaman geçirmeyi de seviyor

Türk asıllı Belçika’lı şarkıcı.

Hadisesmilev, hadise nin hobileri 22 Ekim 1985 günü Belçika’da Sivas’lı bir Türk ailesinin kızı olarak dünyaya geldi. Yapımcılar ve dinleyiciler tarafından ilk olaraksmilev, hadise nin hobileri Belçika’nın Pop Idol yarışması sayılan (Türkiye’deki Popstar gibi) Idool 2003’te farkedildi. Yarışmayı birincilikle bitirmese desmilev, hadise nin hobileri kendisine yapımcılar tarafından albüm çıkarmak için teklif geldi.

Hadise’nin ilk single’ı Sweat (Terle – 1 Kasım 2004) çıktı ve single’ın hit olmasıyla müzik kanallarında klipleri sık sık gösterilmeye başlandı. Hadisesmilev, hadise nin hobileri ikinci single’ı Stir Me Up (Kışkırt Beni – 6 Mayıs 2005) tüm Avrupa’da farkedildi ve çıkış parçası “Stir me up”smilev, hadise nin hobileri pek çok Summer Hits albümüne girdi. Üçüncü single’ının adı olan Milk Chocolate Girl (Sütlü Çikolata Kız – 9 Ekim 2005)smilev, hadise nin hobileri daha sonra Hadise’nin lakabı haline geldi. Dördüncü single’ı Ain’t No Love Lost (13 Ocak 2006) albümündeki Ain’t No Love Lost adlı şarkının Burdayım adıyla Türkçe bir versiyonu oluşturuldu. Hadise’nin beşinci single’ı Bad Boy (Kötü Çocuk – 4 Ağustos 2006)smilev, hadise nin hobileri yazın piyasaya sürüldü ve diğer albümler gibi o da dinleyici kitlesinden olumlu tepkiler aldı. 3 Ekim 2007 tarihinde yeni single çalışması olan “A Good Kiss” adlı şarkısını piyasaya çıkardı ve yeni klibini İstanbul’da çekti.

Bu sene sık sık Türkiye’ye gelen Hadise başta Beyaz Show olmak üzere pek çok program ve etkinliklerde yer aldı. Bu sırada hayranı olduğu Tarkan’la sahneye çıkma fırsatı yakalayan Hadisesmilev, hadise nin hobileri bundan dolayı çok mutlu oldu. Popstar adlı yarışma programında sunuculuk yaptı. Esquiresmilev, hadise nin hobileri Tempo ve Aktüel dergilerine kapak oldu.

Türkiye’de ; Runltd. menajerlik şirketi (Süheyl Atay) ile 2006 Nisan tarihinden itibaren çalışmaktadır.

Hadise ilk Türkiye Konserini Izmir “Loop” Kulübünde verdi. Türkiye´ye bu dönem getiren ve Samantha Fox`un Menejeri olan Ataner Sapci AfterShows Management (ONESS) idi. Büyük ilgi gören Hadise Mekani tasirtti.

Kendisine örnek olarak Christina Aguilerasmilev, hadise nin hobileri Brandy ve Beyonce’yi gördüğünü belirten Hadise; Princesmilev, hadise nin hobileri Janet Jacksonsmilev, hadise nin hobileri Tina Turnersmilev, hadise nin hobileri Alicia Keyssmilev, hadise nin hobileri Toni Braxtonsmilev, hadise nin hobileri Jamiroquai ve U2’nun dasmilev, hadise nin hobileri yaptığı müziği etkilediğini söylüyor. Şarkılarında klasiksmilev, hadise nin hobileri rocksmilev, hadise nin hobileri soul ve diğer dünya müziklerini harmanlamaya çalıştığını belirtiyor.

Hadisesmilev, hadise nin hobileri müzikal kariyerinin yanı sıra akıcı bir şekilde Flemenkçesmilev, hadise nin hobileri Fransızcasmilev, hadise nin hobileri Almancasmilev, hadise nin hobileri Türkçe ve İngilizce konuşabiliyor ve Hasselt’te pazarlama üzerine ihtisas yapıyor. Tüm boş zamanlarında müzikle ilgilenen Hadisesmilev, hadise nin hobileri genellikle söz yazıyorsmilev, hadise nin hobileri müzik besteliyorsmilev, hadise nin hobileri stüdyo kayıtları ve konserler arasında koşturuyor. Bunların yanında spor yapmayısmilev, hadise nin hobileri arkadaşlarıyla takılmayı ve iki kız kardeşismilev, hadise nin hobileri erkek kardeşi ve annesiyle zaman geçirmeyi de seviyor.

Albümleri
2005 “Sweat” –
2006 “Sweat – Special Edition” –

Single’ları [değiştir]Yıl Başlık Albüm BEL
2004 “Sweat (şarkı)” Sweat 19
2005 “Stir Me Up” Sweat 22
2005 “Milk Chocolate Girl” Sweat 13
2006 “Ain’t No Love Lost” Sweat 45
2006 “Bad Boy” Sweat 22
2007 “A Good Kiss” A Good Kiss

button, hadise nin hobileri

2 thoughts on “hadise nin hobileri

  1. hadise seni çok seviyorum. sen ervizyonu sen kazandın sen türkiyenin temsilcisin üzülme sen üzülürsen bende üzülürüm

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>