yusuf güneyin ingilizce hayatı

yusuf güneyin ingilizce hayatı

Yusuf Güney’s life

Yusuf Güney was born in Trabzon ,in 1984. He lives in London.One day He met Rafet el Roman in 2004 and then He decided to be a singer.He has written a lot of song words for Rafet el Roman. in 2008, he sang a song with Rafet el Roman and so He has a lot of fans..in 2009 has made an album “bir sevda masalı”
i like Yusuf .i like listening his songs..

SocialTwist Tell-a-Friend

7 thoughts on “yusuf güneyin ingilizce hayatı

  1. seni seviyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm yusufffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff çok yakışıklısın.:)

  2. valla ne yusuf güneyi benim abime benziyo aynen ama abim daha yakışıklıııııııııııııııııııı

  3. seni çok seviyorum yusuf ama tabikide bir abigibi ben en çok muhammedi sevıyorum bu dünyada

  4. YUSUF GÜNEY BEN SENİ SEVİYORUM…SEN İNŞALLAH ADANAYA KONSER VERMEYE

    GELİRSİN. YUSUF ABİCİM LÜTFEN SEN AŞK-I MEMNU DİZİSİNE KONUK OYUNCU OLARAK GEL. VE ARTIK BİR DİZİ PROJESİ YAP.AMA BİRAZ ÇABUK OL. ÇÜNKÜ BİZ ARTIK SENİ DİZİLERDE DE GÖRMEK İSTİYORUZ.SANA HERŞEY YAKIŞIR.SENİN DİZİLEREDE YAKIŞACAĞINI BÖLÜYORUZ.SENİN İÇİN ZOR OLUR AMA LÜTFEN ARTIK DİZİ FİLM ÇEK.ÇÜNKÜ BİZ SENİ ÇOK SEVİYORUZ.İNANKİ SEN ÜZÜLDÜĞÜN ZAMAN BİZ HAYRANLARINDA ÜZÜLÜYORUZ…ÇÜNKÜ BİZ SENİÇOK SEVİYORUZ.AŞKİTOM CANIM BENİM HİÇ ÜZÜLME ÇÜNKÜ SANA ÜZÜLMEK DEĞİL GÜLMEK YAKIŞIYOR…SEN BİZİM CANIMIZSIN…SENİ ÇOK SEVİYORUZ…CANIIIIIIIIIIIIIIIIMMMMMMMMMM BENİM

  5. eminim sevgilindir xD.. bu salaklıkla değil onun sevgilisi olmak klibinde oynayan köpek bile olmazsın !(al sana kapak ! yalan yanlıs konusma !)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir